Vacature: Schoolleider WereldKidz Kameleon (0,8 FTE)
Ben jij een ervaren schoolleider die graag midden in de school staat?
Een betrokken leider die zichtbaar aanwezig is voor leerlingen, ouders en teamleden, die rust en duidelijkheid brengt en samen met een enthousiast team verder wil bouwen aan sterk onderwijs?
Voor WereldKidz Kameleon zoeken wij een schoolleider die richting geeft, mensen samenbrengt en zich voor langere tijd aan onze school wil verbinden.
WereldKidz Kameleon:
Wereldkidz Kameleon is een openbare basisschool met 250-300 leerlingen waarbij onderwijs wordt gegeven in units. De kinderen zijn verdeeld over 12 groepen waarbij de units 5/6 en 7/8, naast twee reguliere groepen ook een voltijds HB-groep hebben. De unit 3/4 heeft op dit moment een pilot voor deeltijd HB-onderwijs. Vanuit de (zij-)instroom wordt onze NT2-populatie steeds groter. Wie onze
school binnenkomt, merkt meteen de betrokkenheid van het team en de levendige sfeer van een basisschool waar de kinderen, ouders en professionals elkaar kennen en aanspreken.
Ons relatief jonge team bestaat uit enthousiaste collega’s die staan voor goed onderwijs voor alle leerlingen. De ouderpopulatie is betrokken en denkt actief mee met de school. Dit alles maakt de Kameleon een dynamische plek waar open communicatie, professionaliteit en samenwerking belangrijk zijn.
Je bent een schoolleider die:
–
Verbindend leiding geeft aan het team: je begrijpt de kracht van collectief werken en stimuleert het team om samen de verantwoordelijkheid voor álle leerlingen te dragen. Je durft besluiten te nemen en bent een betrouwbare sparringpartner voor het team.
Wat ga je doen?
Wat breng jij mee?
Wat bieden wij?
Interesse?
Neem voor vragen contact op met Willem Klap, clusterdirecteur via 06-33317410
Eerste gespreksronde: woensdag 15 april vanaf 14.00 uur
Tweede gespreksronde: woensdag 22 april vanaf 14.30 uur